Број на оглас: 2971620
Објавен на: 26.02.2019, 11:19
1 / 11

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2005 GOD FUL OPREMA

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2005GOD OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AIRBG KLIMA ELEKTRICNI STAKLA CENTRALNO ZAKLUCUVAJNE SO BORD KOMPIJUTER RADIO SO CD 4 SKORO NOVI GUMI KOLATA E MNOGU SOCUVANA NADVORESNO I VNATRESNIOT ENTERIER E MNOGU SOCUVAN I IMA MALA POTROSUVACKA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIF HOMOLOGACIJA 078 550 230