Број на оглас: 2971321
Објавен на: 15.08.2018, 10:02
1 / 11

Golf 5 1.9tdi DSG

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DSG 7 BRZINI
TIPTRONIK U VOLAN
DUGMI VOLAN
KLIMATRONIK
SENZORI NAZAD NAPRED
234000 KM SO SERVISNA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
EXTRA