Број на оглас: 2970854
Објавен на: 21.10.2018, 22:29
1 / 12

OPEL CORSA 1.2 TWINPORT CH

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E DONESENA OD ŠFAJCARSKA 🇨🇭🇲🇰 SO PLATENI DAVAČKI DO REG SERVINA KNIŠKA DO REG KLIMA DVA KLUČA DOBRI GUME MAX ČUVANA NADVOR I VNATRE BEZ NIKAKVA INTERVENCIJA MOZE DA SE PROBA VO SEKOE VREME