Број на оглас: 2970810
Објавен на: 16.08.2018, 10:24
1 / 8

E270 avtomatic

3.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E270cdi 125kw redizajn 2000 godina (nosi motor od clk fabricki)odlicna sostojba redovno odrzuvan so najkvalitetni delovi ve molam bez zameni odlicna cena po viduvanje Zameneto Spirali Sponi Jabucici Stabilizatori Gumi Napolnet freon vo klima Informacii na viber