Број на оглас: 2970737
Објавен на: 10.02.2019, 11:32
1 / 10

Продавам Audi A3 Quatro

6.300 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Audi A3 2.0 TDI Quatro со 5 врати. Многу сочувано и реална километража.
Регистирано е до март 2019 година.
Од опрема поседува:
- Борд компјутер
- 6 степен мануелен менувач
- Двозонски климатроник
- Електрика на стакла и ретровизори
- ABS
- ACR заштита од пролизгување
- ESP динамична контрола за стабилност
- Темпомат
- Автоматско заклучување
- Два фабрички клучеви
- Алуминиумски бандажи со нови гуми
- Сензор за дожд
- Сензор за паркирање
- Сензор за светла
- Фабричко радио
- Халогенки за магла
- Покажувач на температура