Број на оглас: 2970722
Објавен на: 16.08.2018, 09:56
1 / 6

Volkswagen- POLO 1,9D

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW POLO 1.9 Dizel 47KW
Vo odlicna sostojba pali vozi ,povelete uverete se registrirano do 10-10-2018g - Cena Povolna!