Број на оглас: 2970703
Објавен на: 13.12.2018, 10:48
1 / 5

ZASTAVA 128 PRV GAZDA, PRVA FARBA!!!

800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Zastava
Модел:
128
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zastava 128
Kontakt tel: 075/500-875 Pero