Број на оглас: 2970577
Објавен на: 10.05.2019, 22:43
1 / 6

Se prodava PROZOR (SUPER SOCUVAN)

3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prozor (kako nov) so kasa,
Dimenzii na prozorot 120x80
Vredi da se vidi