Број на оглас: 2970430
Објавен на: 20.03.2019, 00:14
1 / 1

Toner/Тонер SAMSUNG MLT-D101S

490 МКД Цената не е фиксна
ЕВЕРТОН МАСТЕР КОЛОР
Кирил и Методи 20
Штип

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


For use in
SAMSUNG ML 2160/2162/2165/2165w/2168/
SCX 3400/3400f/3405/3405f/3405w/3405fw
КОМПАТИБИЛЕН ЛАСЕРСКИ ТОНЕР
100% ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност
https://everton.mk/samsung-xerox/423-samsung-mlt-d101s.html

Потврден огласувач
 ЕВЕРТОН МАСТЕР КОЛОР