Број на оглас: 2970379
Објавен на: 20.03.2019, 00:15
1 / 1

Toner / Тонер HP CB435A /436A /CE285A

250 МКД Цената не е фиксна
ЕВЕРТОН МАСТЕР КОЛОР
Кирил и Методи 20
Штип

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


For use in
HP Laserjet P1005/P1006/P1505/M1522n/
M1522nf/P1102/P1102w/
M1132/M1212nf/M1214nfh
CANON LBP 3050/3150/3010/MF3010/3018/
3100/3250/6000/6030/6030b/6030w
КОМПАТИБИЛЕН ЛАСЕРСКИ ТОНЕР
100% ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
КАПАЦИТЕТ: 2.000 страни А4 со 5% покриеност
https://everton.mk/hp-canon/407-toner-cartridge-cb435a-cb436a-ce285a.html

Потврден огласувач
 ЕВЕРТОН МАСТЕР КОЛОР