Број на оглас: 2970249
Објавен на: 10.08.2018, 20:05
1 / 11

IVECO 35 C 15 KIPER EURO 4

2 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


071-787-148


IVECO 35 C 15 KIPER EURO 4
GOD:2010
KM:176..400
MOTOR :KW EURO5
Nosivost: 1000+- KG +7 Patnici
•Radio
•Sanduk 3 m
Platena Carina Ne Registriran

Потврден огласувач
 Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi