Број на оглас: 2970237
Објавен на: 28.01.2019, 23:47
1 / 1

Toner/Тонер HP CF279A / CF279X

300 МКД Цената не е фиксна
ЕВЕРТОН МАСТЕР КОЛОР
Кирил и Методи 20
Штип

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


For use in HP Laserjet Pro M12a/M12w/MFP M26a/MFP M26nw
КОМПАТИБИЛЕН ЛАСЕРСКИ ТОНЕР
100% ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
КАПАЦИТЕТ: 1.000 страни (CF279A) / 1.500 страни (CF279X)
https://everton.mk/home/409-toner-cartridge-cf279a.html
https://everton.mk/hp-canon/494-hp-cf279x.html

Потврден огласувач
 ЕВЕРТОН МАСТЕР КОЛОР