Број на оглас: 2970180
Објавен на: 23.12.2018, 01:08
1 / 2

DIGALKA / KRAN

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM DIGALKA KRAN ITALJANSKO PROIZVOSTVO 5.500 KG NA PRV TELESKOP

Потврден огласувач
 Zace Transport (претпријатие)