Број на оглас: 2970178
Објавен на: 23.12.2018, 01:08
1 / 6

KORPI

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KORPI SEGA UVEZENI OD GERMANJA IMAM ZA MINI BAGERI I ZA BAGERI NAD 10 TONA I EDNA BRZA SPOJKA

Потврден огласувач
 Zace Transport (претпријатие)