Број на оглас: 2970053
Објавен на: 09.11.2018, 08:28
1 / 11

ALFA 147 1.9 JTD 2003GOD.FULL

2.600 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2017
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa 147 1.9 JTD 2003god.full oprema klima, abs, aluminski bandazi..... Registrirana, napraven kompleten servis. 071251484