Број на оглас: 2969988
Објавен на: 13.08.2018, 23:18
1 / 10

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks,HITNO

7.199 € Цената не е фиксна 7.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CENATA E PROMOTIVNA I VAZI DO 14.08 2018
POSLE TOA CENATA E 8000 EUR
Se prodava , AUDI A4 ,2.0 tdi 143 ks,
servisirana komplet,174 00 km
so bugarski brojki ,se carini vo eden den,

moze da ja kupite i na otplakjanje preku
https://www.mogo.mk/