Број на оглас: 2969877
Објавен на: 28.07.2018, 16:46
1 / 7

Nissan patrol

7 €
Марка:
Nissan
Модел:
Patrol
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Djipot e vo besprekorna sostojba,terenec offroad so site mozni funkcii.