Број на оглас: 2969869
Објавен на: 11.11.2018, 10:34
1 / 12

Golf 1 1.6 dizell god.1984 reg.cella god extra kolla Gold...

1.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1984
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf 1 god.1984 1.6 dizell kollata e top pali vozi kollata e smenet ulje filter kollata e mnogu cuvana Gold
Korozia 00%
Cd radio
Fellgi so 90%novi gumi
4 stepen
Kollata e top pali vozi samo seriozni....