Број на оглас: 2969696
Објавен на: 23.04.2019, 18:14
1 / 6

NEW BALANCE ORIGINAL PATIKI

1.500 МКД 1.600 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se kako novi. Original kozni mn kvalitetni i udobni. Prakjam po kargo