Број на оглас: 2969495
Објавен на: 24.06.2019, 04:06
1 / 12

Prodavam ili izdavam ubav stan od 50 m2

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Централно
Спрат:
13 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на реновирање:
2014
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Karpos 4

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dvosoben stan od 50 m2 vo Karpos 4 vo visokokatnicite do mostot na vardar.
Celosno renoviran 2014 g.
Vo zgradata ima 3 lifta
Cena po dogovor
070-220809