Број на оглас: 2969159
Објавен на: 16.08.2018, 16:06
1 / 10

Seat Ibiza 14tdi

2 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat ibiza 14tdi so ful oprema klima koja ladi odlicno registrirana cela godina napraveni site servisi novi gumi dva kluca servisna kniska so sve sto e promeneto motor fenomenalen nema nikakvo cadene potrosna od 5l grad so garancija proverke i proba po vasa zelba vo koj sakate servis