Број на оглас: 2968657
Објавен на: 13.08.2018, 08:45
1 / 9

Ford Fusion 14tdci

2 €
Марка:
Ford
Модел:
Fusion
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fusion 14tdci registriran so ful oprema klima koja ladi napraveni site servisi dobri gumi 2003 god site stakla 3 dva kluca so potrosna od 5l grad bez nikakvi vlozuvana proba i proverka kade sakate novo kolice