Број на оглас: 2968499
Објавен на: 22.04.2019, 18:10
1 / 12

Wv Polo (Goal) 2006

3.050 € 3.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Polo 1.4 TDI.Voziloto e vo odlicna sostojba izvrsen golem servis moze proverka kade sakate . Poseduva Goal oprema:Klima,Airbag,Tempomat,Parking senzor,radio cd, El.stakla,Alarm,novi gumi...Kolata e kako nova.Registrirana do 01.03.2020 godina Info:078 429 000 Info na tel :078 429 000