Број на оглас: 2968495
Објавен на: 07.12.2018, 12:09
1 / 5

Kompjuter ne mnogu koristen

1 МКД 7.500 МКД
Xaрд диск HDD:
320 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Kako nov