Број на оглас: 2968480
Објавен на: 12.02.2019, 15:04
1 / 5

Nova masina za sienje

550 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ekstra NOVA masina za sienje,OVERLOK,po EKSTRA CENA,za detali barajte na brojot,070/498-447-Ace!!!!Povelete.