Број на оглас: 2968470
Објавен на: 12.02.2019, 15:03
1 / 4

PENTA TOMOS za camec ekstra

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Tomos penta 4,5 za camec vo top sostojba kako nova malku koristena,
Za cena i detali zvonete na ovoj broj,070/498-447-ACE!!!!