Број на оглас: 2968456
Објавен на: 12.02.2019, 15:04
1 / 4

Hitno se prodavaat!!!

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Fokus
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Hitno se prodavaat,delovi,novi za zastava fico,ford i jugo,razni novi delovi,po EKSTRA cena,javetese isklucivo na ovoj broj.
070/498-447-ACE!!!!!!