Број на оглас: 2968310
Објавен на: 03.01.2019, 22:37
1 / 9

shitet konstrukcioni komplet me makinat për auto larje

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Shitet konstrukcioni 18M x 7M
+ baraka 4 x 2.5
komplet me makinat