Број на оглас: 2968308
Објавен на: 15.08.2018, 10:33
1 / 11

Opel Astra GTC 1.9 CDTI 120ks

По Договор Цената не е фиксна 5.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Автомобилот е во одлична состојба.
Редовно сервисиран. Направен голем сервис: Нов сет на менувач (потисна плоча, замаец, лагер, ламела.), ребраст и линиски каиш, водна пумпа, затегач на каиш и лагер, плочки на сите четири тркала, задни амортизери нови.
Нов акомулатор, нови предни гуми (сите заменети делови сеуште стојат за потврда.)
Регистрирана до 04.2019 Зелен картон
Поседува:
*Сензори за пролизгување
*Клима
*Борд компјутер
*Команди на волан
*Оригинал МП 30 Аудио систем
*Паркинг сензори
*Лед светла
*Далечинско заклучување
*Два оригинал клуча со далечинско
*17 инчи Алуминумски бандажи
*Автоматско миење на шофершајбна
*Електрика на прозори
*Електрика на ретровизори

Контакт: 070/248-421