Број на оглас: 2968241
Објавен на: 12.12.2018, 14:55
1 / 9

reno modus 1.5 dci

2.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Modus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


odlecen mal avtomobil so mngu mala potrosuvacka registriran
moze i zamena za pik ap