Број на оглас: 2967662
Објавен на: 27.09.2020, 10:53
1 / 9

Се издава

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Булевар л 4

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава,
комплетно опремен двособен стан со гаража со многу добра термо и звучна изолација. Станот се наога на ул Булевар л 4.
За сите информации јавете Ангелина 077 586 330