Број на оглас: 2967597
Објавен на: 12.02.2019, 11:42
1 / 12

MERCEDES BENZ CLK 200

3.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLK 200
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICEN!
mozna zamena za vozilo so 4/5 vrati
ne posraro od 2000 god i isklucivo germansko ....
cena za zamena 3500 eur!
za kes cenata e fiksno 3200 eur.!
vcera staveni novi gumi!