Број на оглас: 2967401
Објавен на: 13.03.2019, 09:53
1 / 1

185/65/15 400 den

300 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


3 parcina solidni 400 den parce I Eden bandaz 14 ka 500 den.tel 077946012.mozi zamena so 13 ki