Број на оглас: 2967332
Објавен на: 28.05.2020, 17:09
1 / 10

VW TOURAN 2.0TDI 2004 HIGHLINE

1 € Цената е фиксна 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VW TOURAN 2.0 TDI 2004


REGISTRACIJA DO 14.02.2021
NOV SERVIS ULJE CASTROL FILTRI


HIGHLINE VERZIJA UVEZENA OD SFAJCARIJA SO SERVISNA ISTORIJA SERVISNA KNISKA
* SERVISIRANO VO TOP SOSTOJBA
VISOKO NIVO NA OPREMA
* CLIMATRONIK
* TEMPOMAT
* WEBASTO GREENJE FABRICNO
* CD RADIO SO 6CD
* CENTRALNA BRAVA SO DVA KLUCA
* BORD COMPJUTER
* 4X ELEK STAKLA +GRAJACI NA OGLEDALA
* EURO KUKA SO ATEST
* FABRICNO ZATEMNETI STAKLA
* ALU BANDASI SO 4 NOVI ZIMSKI GUMI SAVA
* MAGLENKI
TOP SOSTOJBA PALI VOZI***BEZ SKRIENI MANI PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS