Број на оглас: 2967106
Објавен на: 16.05.2019, 12:03
1 / 10

Куќа наспроти Аеродромот

77.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
125 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
1300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад),
Парцелата е 1400 м2 со насад на Черешни,(трета година, на род) , Веднаш до Магистралниот пат, има бушотини за наводнување со потопна пумпа...Одлична пвц догама, изолација...