Број на оглас: 2966682
Објавен на: 15.02.2019, 20:57

Bravar zavaruvac

3 €
Категорија:
Машинство
Пол:
Машко
Образование:
Виша СС-VI степен
Возачка дозвола:
Б
Познавање на јазици:
Други јазици
Компјутерски вештини :
Доволни

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram dobro platena rabota kako zavaruvac (mma/,co2) ili bravar so poznavanje na tehnicki planovi-crtezi,moze i vo stranstvo.