Број на оглас: 2966391
Објавен на: 30.06.2020, 18:23
1 / 10

Opel Astra H 1.7cdti 2008

3.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e socuvano napraven kompleten servis i registrirana cela godina so zelen karton moze i zamena napraven servis plocki predni zadni diskovi revres klines zategaci vodna pumpa antifriz nov akumulator ule mobil 5.40 filter za ule za polen za vozdux novi gumi bandasi lieni novi dezent germany klima folio so ates klima fabricna raboti prva farba ne udirana ne pravena katalizator nov na 10iljadi original moze da se proba Moze zamena za pomalo prednos fiat panda4x4 ili Toyota Yaris opel corsa sittoen c1 peugeot 107 toyota aygo
Tel 078424651