Број на оглас: 2965397
Објавен на: 01.10.2018, 17:33
1 / 6

Opel Astra 1.7 td

2.099 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra turbodizel so isuzu motor ,
klima i atestirani klima folii,
servisirana komplet,
orginalna boja bez korozija
registrirana so zelena karta do juni 2019,
potrosuvacka na nafta 4,5 litri,
povekje informacii na 070 388 864