Број на оглас: 2965343
Објавен на: 12.01.2019, 22:25
1 / 1

Melnica melnici

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Masinata e vo dora sostojba trofazna mojt da se prajt i monofazna.