Број на оглас: 2964898
Објавен на: 17.01.2019, 11:46
1 / 5

PUMPA ZA PRSKANJE VO ODLICNA SOSTOJBA!!

260 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e vo odlicna sostojba i so mnogu povolna cena... Za povekje informacii javete se