Број на оглас: 2964615
Објавен на: 21.10.2018, 09:16
1 / 3

Agolna garnitura

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava agolna garnitura plus fotelja.
Povekje informacii na 076/238-014