Број на оглас: 2964552
Објавен на: 22.07.2018, 21:07
1 / 11

LABRADOR / ЛАБРАДОРИ

50 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Чисто крвни лабрадори, останато уште 1 женско.
Стари се 45 дена јадат мелеко за бебинја и педигре храна за мали кучиња.
Кучињата се врвно послушни, добри чувари, многу сакат лиѓе а посебно деца, лесно учат, и многу јадат :D