Број на оглас: 2964277
Објавен на: 11.08.2018, 01:57
1 / 2

Samsung A8 2018

17.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A8 2018
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung A8, vo perfektna sostojba i site aksesori so kutija. Pod garancija