Број на оглас: 2964062
Објавен на: 16.08.2018, 09:11
1 / 8

Vw touran so 7 sedla

4.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba
So plateni davacki do registracija
Okolu cenata mala korekcija po viduvanje na voziloto.