Број на оглас: 2963712
Објавен на: 02.10.2018, 19:01
1 / 3

Mining Rig 180 mh/s so 6 amd RX graficki - Ethereum

1.849 € Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Se prodava itno za kesh mining rig so 180mh/s.

Komponenti:
1200w coolermaster vanguard platinum so preostanata garancija 51 meseci
usb 32gb isto 51 meseci garancija so instaliran PLUG & PLAY linux SMos softwer za kopanje.
Maticna Asus Prime h270 plus so preostanata garancija 27 meseci
cpu g3900 isto 27 meseci garancija
ram ddr4 gskill aegis 51 meseci garancija
Nikoja od grafickite nema garancjia bidejki se kupeni od germanija

Rigot e raboten 9 meseci
Se prodava itno za kesh