Број на оглас: 2963547
Објавен на: 09.05.2019, 08:43
1 / 6

BMW 5 ! Ponudete zamena ! So moja ili vasa doplata

9 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
177 kw / 241 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze zamena so dzip 4x4 , mercedes c ili e klass , vw passat golf 7 , bmw 3 ..