Број на оглас: 2963488
Објавен на: 17.10.2018, 09:20
1 / 8

Fiat Marea

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Marea
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


1.6 16v. So ful oprema. Atestiran plin.Napraven komplet servis ( rebrasti kais.lamela). Alubandazi so dobri gumi. Ksenon svetla.Poveke info.na 078838822. Mozna zamena za FIAT PUNTO 2 po moznost benzin.