Број на оглас: 2963356
Објавен на: 04.09.2018, 19:53
1 / 12

Corsa 1.2

2.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava corsa mn dobro socuvana bez grepka klima elektrika samo na predni vrati se na nea raboti registracija do 7 .2019 !!! vredi da se vidi garazirana novi gumi vrtete na
071 531 990 Slobodan !!!!!!!
071 531 990 Slobodan !!!!!!!
071 531 990 Slobodan !!!!!!!