Број на оглас: 2963341
Објавен на: 19.07.2019, 09:15
1 / 4

TRAKTOR DONG FENG DF304 4WD

4.633 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor marka DONG FENG DF304 4WD,so pogon na 4 trkala i napraveni samo 400 rabotni saati.