Број на оглас: 2963118
Објавен на: 05.02.2019, 21:42
1 / 4

Pneumatski pishtol za klinci na baterii.

100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Francuski proizvod i e vo funkcija,ima 3 baterii so originalen polnach. Informacii na tel;076 355-024